2017. október 13-15. - Budapest, Vajdahunyad-vára

ingyenes rendezvény

Program

Péntek, október 7.

14:00

Hivatalos megnyitó

[nagyszínpad]

14:00

Vállalkozz Zuglóban Nyílt Nap

Vállalkozást indítanál? Segítünk!

16:00

Kürtipédia - kvízjáték nyereményekért

[nagyszínpad]

17:00

Indygo élő koncert

[nagyszínpad]

17:00

Egy kis Erdély

Székelyföldi Legendárium rajzfilm vetítés

[kis színpad, faszén udvar]

17:30

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

18:00

MP2 Akusztik duó

[kis színpad, faszén udvar]

19:00

Lóci játszik élő koncert

[nagyszínpad]

20:30

Margaret Island élő koncert

[nagyszínpad]

Szombat, október 8.

10:00

Nagy Közös Sütés

10:00 Begyújtás
11:00 Dagasztás
12:00 Egyszerre sütés
13:00 Eredményhirdetés

13:00

Erdélyi táncok

Kulcsár Luca és Győri Sipos Gergő

[kis színpad, faszén udvar]

13:30

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

14:00

Kürtipédia - kvízjáték nyereményekért

[nagyszínpad]

14:00

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

14:30

Apaczuka zenekar gyerekműsora

[nagyszínpad]

14:30

Praktiker tippek

[Praktiker sátor]

14:45

Egy kis Erdély

Székelyföldi Legendárium rajzfilm vetítés

[kis színpad, faszén udvar]

15:00

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

15:30

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

16:00

Az állatok nyelvén tudó juhász

Aranyszamár Bábszínház

[nagyszínpad]

16:00

Zenés sörkert

Harmónikaműsor

[kis színpad, faszén udvar]

16:45

Praktiker tippek

[Praktiker sátor]

17:00

Vásári komédiázás és játszás

CirKalap Társulat

[nagyszínpad]

17:00

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

17:30

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

17:45

Praktiker tippek

[Praktiker sátor]

18:00

Tóth Andi X-faktor

[nagyszínpad]

18:00

Baricz Gergő

Akusztikus koncert

[kis színpad, faszén udvar]

19:00

Pajzán népmesék

A két szerszámú legény - Parasztbiblia

[nagyszínpad]

19:00

Sorsolás

[kis színpad, faszén udvar]

19:30

Zenés sörkert

Die Eber Kapelle sramli zenekar

[kis színpad, faszén udvar]

20:30

Tóth Vera nagykoncert

[nagyszínpad]

Vasárnap, október 9.

10:00

Rajzpályázat

12:30 Eredményhirdetés

[gyerekliget]

11:00

Ágakhegyin es túl...

Mesék Soós Emőkétől

[nagyszínpad]

12:00

Kürtipédia - kvízjáték nyereményekért

[nagyszínpad]

12:15

Éva Funky SE Hip-hop táncbemutató

[nagyszínpad]

13:00

Kolompos Zenekar

[nagyszínpad]

13:00

Ágakhegyin es túl...

Mesék Soós Emőkétől

[kis színpad, faszén udvar]

13:30

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

14:00

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

14:00

Volt egyszer egy...

Az Aranyszamár Bábszínház és a Kabóca Bábszinház koprodukciója

[nagyszínpad]

14:30

Praktiker tippek

[Praktiker tent]

14:45

Egy kis Erdély

Székelyföldi Legendárium rajzfilm vetítés

[kis színpad, faszén udvar]

15:00

Veronika & The Wedding Boys koncert

[nagyszínpad]

15:00

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

15:30

Grillpédia

kvízjáték nyereményekért

[kis színpad, faszén udvar]

16:00

Zenés sörkert

Harmónikaműsor

[kis színpad, faszén udvar]

16:30

Kürtipédia - kvízjáték nyereményekért

[nagyszínpad]

16:45

Praktiker tippek

[Praktiker sátor]

17:00

Grill Show a Tetovált Séffel

[kis színpad, faszén udvar]

17:30

Grillpedia

quiz game

[kis színpad, faszén udvar]

17:45

Praktiker tippek

[Praktiker sátor]

18:00

Palya Bea koncert

[nagyszínpad]

18:00

Rokodál Zenekar

Esti kiskoncert

[kis színpad, faszén udvar]

19:00

Sorsolás

[kis színpad, faszén udvar]

19:30

Tűzzsonglőr show

19:30

Zenés sörkert

Heimattöne Kapelle sramli zenekar

[kis színpad, faszén udvar]

A rendező a műsorváltoztatás jogát fenntartja!

Partnerek

Földmüvelésügyi Minisztérium
Hungarikum Bizottság
Vitéz Kürtős
Just Creative
Minőségi hargitai bükkfaszén
Pécsi Sörfőzde
Theodora
Praktiker